O nás

Ve společnosti SONATA jsme experty na všechno, co se týká automatických dveří. Pro klienty v Brně i v celém zbytku Jihomoravského kraje provádíme jejich kompletní servis i modernizace. Dokážeme zprovoznit jakýkoli typ starších automatických dveří a postarat se, aby bez problémů a spolehlivě sloužily Vašim účelům, ať už je potřebujete pro jakýkoli typ provozu. Jsme tu od toho, abychom Vám nabídli rychlý servis ve vysoké kvalitě a ujistili se o tom, že výsledek naší práce bude perfektně odpovídat Vašim představám. S automatickými dveřmi pracujeme už dlouhá léta a víme tak, jak spolehlivě identifikovat jejich závadu i jak zajistit, aby znovu fungovaly jako nové.

Díky našim zkušenostem dokážeme klientům poskytovat kvalitní konzultace během každé jednotlivé spolupráce a odpovědět jim na všechny otázky, které je v oblasti zajímají. Vcelku nabízíme svým klientům ucelený, individuálně zaměřený servis a děláme všechno pro to, abychom pro ně představovali spolehlivého, dlouhodobého partnera. Budeme rádi, pokud nás kdykoli kontaktujete, vyptáte se nás na všechno, co Vás ohledně servisu automatických dveří zajímá, a domluvíte se s námi na konkrétním průběhu naší spolupráce. Těšíme se na Vás!

Co konkrétně Vám ve společnosti SONATA dovedeme nabídnout?

Servis automatických dveří provádíme pro všechny značky i typy dveří. Servis pokaždé provádíme ve velmi krátkých termínech a děláme maximum pro to, abychom Vašim dveřím navrátili jejich funkčnost a bezpečnost. Akutní zakázky v Brně a okolí řešíme okamžitě, abychom předešli jakýmkoli nepříjemnostem a pomohli Vám vyhnout se narušení chodu Vaší budovy.

Servis automatických dveří u nás zahrnuje:

  • bezplatné konzultace
  • výměny čidel automatických dveří
  • výměny pohonů automatických dveří
  • kompletní modernizace automatických dveří
  • dodávky náhradních dílů
  • preventivní prohlídky automatických dveří.

Jsme tu neustále pro Vás, abychom Vám pomohli zbavit se běžných i méně typických poruch automatických dveří. Zkuste se nám ozvat a dejte nám vědět, jak přesně byste si naši spolupráci představovali! Věříme, že Vám služby naší společnosti budou vyhovovat.