Naše zkušenosti

Ve společnosti SONATA se automatickým dveřím a jejich servisu věnujeme už 25 let. Naše firma vznikla v Brně v roce 1992 a opravy posuvných a automatických dveří tvořily od samého počátku její hlavní zaměření. Od té doby jsme byli svědky bouřlivého vývoje v oboru a měli jsme možnost sledovat podstatné technologické změny, kterými automatické dveře prošly.

Máme za to, že právě tyto zkušenosti jsou dnes pro nás nezastupitelné a i díky nim máme do problematiky vhled jako málokdo. Své zkušenosti se snažíme každý den uplatňovat při své práci pro klienty a dělá nám radost, že kvalitu naší práce oceňují. Jen díky nim jsme se v průběhu let stali úspěšnou, zavedenou firmou, které se už dávno podařilo stabilizovat své postavení na trhu.

Naši klienti jsou pro nás důležití, a tak jim neustále nabízíme kvalitní, individuální servis a dáváme si záležet na tom, aby naše práce perfektně odrážela všechny jejich požadavky. A abychom udrželi krok i s těmi nejnáročnějšími z nich, soustavně v oblasti automatických dveří sledujeme nové trendy a snažíme se jim svou nabídku uzpůsobit. Vyzkoušet to kdykoli můžete i Vy. Těšíme se na spolupráci s Vámi!