Naše kompletní služby

Na servis a modernizace automatických dveří se ve společnosti SONATA specializujeme už řadu let. Pokaždé si dáváme záležet na tom, aby byl náš servis založený na pečlivé diagnostice závady a ke každému problému přistupujeme individuálně. Pokud byste se rádi zeptali, jak konkrétně bude vypadat Vaše spolupráce s námi, nebo se informovali o službách, které jste na našich webových stránkách nenašli, budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci!

Kompletní servis automatických dveří

S automatickými dveřmi pracujeme už přes 25 let a přesně tak víme, jak identifikovat závadu na všech značkách a typech dveří a jak ji odstranit tak, abyste se na funkčnost dveří mohli skutečně spolehnout. Provádíme servis i modernizace jak všech značek automatických dveří, které jsou v současnosti dostupné na trhu, tak těch nejstarších, a spolehlivě zprovoznit dokážeme i dlouhodobě nefunkční dveře.

Součástí našich služeb je havarijní servis, jehož prioritou je co nejrychleji zprovoznit nečekaně porouchané dveře a zabránit tak všem komplikacím s chodem Vaší budovy. V případě akutní potřeby servisu jezdíme na místo určení po celém Brně a okolí takřka okamžitě.

Abyste nečekaným poruchám automatických dveří zabránili a zároveň prodloužili jejich životnost, doporučujeme pravidelně podstupovat preventivní servisní prohlídky, během kterých zkontrolujeme nejdůležitější funkce a komponenty a ujistíme se, že jsou v perfektní kondici. Pokud zároveň zjistíme jakoukoli závadu, samozřejmě ji pro Vás na místě odstraníme.

Pokud stále používáte starší automatické dveře a máte obavu o jejich spolehlivost, rádi pro Vás zajistíme jejich modernizaci. Jejím cílem je nabídnout spolehlivé řešení všem klientům, kteří z různých důvodů nemají zájem o kompletní výměnu automatických dveří. Každá modernizace je přirozeně individuální, zahrnovat ale v typickém případě bude např. výměnu pohonu dveří, výměnu čidel nebo modernizaci napájení. Díky komplexní modernizaci dveří dosáhnete vysokého bezpečnostního standardu, postaráte se o prodloužení životnosti a zajistíte bezpečnou, jednoduchou ovladatelnost dveří.

Každá spolupráce s klientem u nás zahrnuje bezplatné konzultace: o automatických dveřích víme všechno a dokážeme Vám poradit, jaké nejlepší řešení zvolit pro Vaši poruchu, pomoct Vám orientovat se v náhradních dílech či jiných dostupných produktech nebo Vás naučit, jak se dveřmi správně manipulovat.

Přehled našich služeb v oblasti servisu automatických dveří:

  • bezplatné konzultace
  • výměny čidel automatických dveří
  • výměny pohonů automatických dveří
  • kompletní modernizace automatických dveří
  • dodávky náhradních dílů
  • preventivní prohlídky automatických dveří.